2013. gads/DECEMBRIS


2.12.-6.12.

    Jau pagājušajā nedēļa 5. klases skolēni sāka šķirot un svērt baterijas, kuras ir palīdzējis sagādāt Mārtiņa un Guntara Rozentāļu tētis. Pateicoties tēta atbalstam, mūsu skola pagājušajā gadā ieguva 3. vietu Latvijā. Arī šogad ceram uz labiem panākumiem.

     Bet baterijas ir tik daudz, ka šajā nedēļā bateriju šķirošanā palīdzību sniedza arī 7. klases skolēni. Uz 5. decemrbi ir sasvērtas ~370kg, bet darbs vēl turpināsies!

 

BATERIJAS.JPG

BATERIJAS2.JPG

 

2013. gads/NOVEMBRIS


25.11.-29.11.

     5. - 7. klašu skolēnu domes tikšanās reizē tika veidoti projekta "School Scrapbook" logo, kas tika pievienoti Twinspace portālā līdzās Turcijas un Rumanijas izveidotajiem logo.

Latvia_logo1.jpg     Latvia_logo2.jpg

     Lielajā sapulcē skolēni tika iepazīstināti ar skolotājas Baibas iegūto pieredzi Rīgā par skolēnu mācību uzņēmumiem. galvenais tika uzsvērts, ka SMU tāpāt kā dome - nav izklaide, bet nopietns darbs. Skolēniem jābūt atbildīgiem un uzņēmīgiem, lai savu darbu paveiktu godam. Tika runāts arī par lielo ziemassvētku balli, kurā dome gatavos pārsteigumu saviem mazākajiem skolas biedriem.

19.11.-22.11.

     Oktobrī mūsu skola pieteicās starptautiskā eTwinning projektā "School Scrapbook" (tulk. Skolas grāmata). Šajā projektā tika pieteikti 5. - 7. klašu skolēnu domes skolēni. Skolēniem, gatavojot dažādas prezentācijas par mūsu skolu un tradīcijām, būs iespēja apskatīt arī citu valstu skolēnu veidotās prezentācijas. Piedaloties šajā projektā, skolēniem būs iespēja pārbaudīt un uzlabot savas angļu valodas zināšanas.

     Šajā nedēļa skolēni jau aplūkoja Turcijas un Polijas veidotās prezentācijas. Skolēni tika piereģistrēti un saņēma paroles, lai paši jebkurā brīdī varētu ielogoties  http://new-twinspace.etwinning.net un apskatīt citu valstu darbus. Šajā projektā piedalās 5 valstis - Latvija, Turcija, Polija, Rumānija un Maķedonija.


2013. gads/OKTOBRIS/SEPTEMBRIS


14.10.-18.10.

     Šajā nedēļā sapulcē tika nolemts pārbaudīt klasēs informācijas dēļus. pārbaudē skatīsies, vai ir nepieciešamā informācija (stundu saraksts, konsultāciju saraksts u.c.), aktuālā informācija (informācija par dažādu pasākumu norisi, sasniegumiem, skolēnu dzimšanas dienām u.tml.) Pārbaudi veiks 8. - 9. klašu meitnes.

30.09.-4.10.

   4. oktobrī skolā tika svinēta Skolotāju diena, kurai domnieki gatavojās jau 2 nedēļas. Nedēļas sākumā vēl intensīvi notika mēģinājumi, video filmēšanas, apsveikumu gatavošanas. Skolotāju dienas rītā domnieki Dana, Viktorija, Ēriks un Edvards skolā ieradās jau pusastoņos, lai varētu izrotāt skolotāju istabu. Tas notika lielā steigā, jo bija ieradusies pirmā skolotāja un nepacietīgi klauvēja pie aizslēgtajām durvīm. Tomēr gala rezultātā viss izdevās labi, priekš bija gan skolotājiem, gan pašiem skolēniem. Foto no Skolotāju dienas var redzēt sadaļā "jaunumi" vai "Galerijas".

23.09.-27.09.

   Šajā nedēļā notika skolēnu domes darba plāna apstiprināšana. Jau pirmajā domes sapulcē tika uzklausītas dažādas idejas par iespējamiem pasākumiem. Tagad visas idejas ir apkopotas un darba plāns apstiprināts.

16.09.-20.09.

   Skolēnu domes pārstāvji šonedēļ sāka gatavoties Skolotāju dienai. Tika gatavotas pirmās pārsteiguma dāvanas skolotājas Baibas uzraudzībā. Protams, pagaidām neatklāsim dāvanu saturu, lai būtu pārsteigums visām skolotājam. Katrā ziņā - dāvanu gatavošanā iesaistījās visi skolēni, kuri bija ieradušies!

9.09.-13.09.

   Trešdien notika mācību gada pirmā skolēnu domes sēde. Sēdes laikā tika pārrunāts darba plāns visam mācību gadam, uzklausītas skolēnu idejas par atsevišķiem pasākumiem un aktivitātēm. Tuvākais pasākums, kuram no 16. septembra sāks gatavoties visa skolēnu dome, ir Skolotāju diena.

    Paralēli notiks arī bateriju svēršana, domnieku apmācība, atsevišķas pārbaudes. Plānotas arī pieredzes apmaiņas ekskursijas uz citām skolām (Centra sākumskolu, 15. vsk.)

    Šajā nedēļa 5. klases skolēni, tai skaitā arī skolēnu domes pārstāvji, palīdzēja sakārtot un sasvērt makultaūru, kuru vasaras laikā bija savākuši skolotāju. Dotajā brīdī skolai ir ap 500 kg makulatūras.

DSCF5012.JPG  DSCF5013.JPG