Sagatavo apsveikumu Skolotāju dienāSagatavo apsveikumu Skolotāju dienā

5.oktobrī Skolotāju dienā Skolēnu dome sarūpēja ziedus un apsveica visus skolotājus, sagaidot tos ar ziediem pie skolas ieejas durvīm. Paldies Skolēnu domes puišiem! Tika arī pagatavots apsveikumu plakāts ar anekdotēm par skolu un skolotājiem, kas tika novietots skolotāju istabā. Gleznošanas pulciņā sk. Z.Pēterhofas vadībā tika izgatavots liels apsveikums skolotājiem.


Šonedēļ...

14.05. - 18.05.

Šonedēļ notika kārtējā skolēnu domes sēde, kuras laikā tika analizēts Māmiņu dienas koncerts, kā arī plānots Pēdējā zvana pasākums. Tika nolemts, ka koncerta priekšnesumus gatavos katra klase, bet skolēnu dome starp preikšnesumiem izspēlēs anekdotes par skolu.

Otrdien un trešdien meitenes aktīvi meklēja anekdotes. 18. maijā Pēdējā zvanā anekdotes izspēlēja Lidija, Lūcija, Gaida un Vika. Ja pasākuma sākumā meitenes bija nedrošas, tad beigās meitenes aizkulisēs pašas sagatavoja papildus anekdotes un izspēlēja kā īstu teātri. Meitenes - Jūs esat lielas malaces!!!

2.05. - 10.05.

Šajā laikā notika aktīva gatavošanās Māmiņu dienas koncertam. Anita un Inta gatvoja rotājumus un ar tiem rotāja aktu zāli, pārēji skolēni gatavojās pašam koncertam. Koncertu vadīja Lūcija un Gaida, kuras savus scenārijus saņēma praktiski pēdējā mirklī, bez izmēģināšanas iespējām, tāpēc jo vairāk gribās pateikt paldies, par veiksmīgi novadīto pasākumu. Protams, bija jau arī nelielas kļūmītes, taču tās tiks apspriestas nākamajā skolēnu domes sēdē un cerēsim, ka turpmāk būs viss kārtībā. Ar Māmiņu dienas fotogrāfijām varat iepazīties sadaļā "Galerijas".

meitenes.JPG

23.04. - 28.04.

 

Pēc ilgāka notika skolēnu domes sapulce. Iepriekšējā reizē spaulce izjuka skolotājas slimības dēļ, tad dažādu pasākumu dēļ un nu beidzot domenieki pulcējās, lai lemtu par pasākumiem maijā! Pats svarīgākais un tuvākais pasākums ir 10. maijā - Māmiņu dienas koncerts. Tika nolemts, ka šo koncertu organizēs un vadīs paši domes skolēni. Sapulces laikā tika sadalīti pienākumi: prezentāciju veidošanā, ielūgumu gatavošanā;  zāles rotājumu gatavošanā un koncerta vadītāju pienākumu sadalē. Sapulcē tika lemts arī par paša koncerta saturu.

No skolēnu puses tika uzdots arī visas skolas ļoti interesējošs jautājums - vai diskotēka būs???? Varam visiem pateikt pilnīgi nopietni - DISKOTĒKA BŪS! Sapulcē tika nolemts, ka šis pasākums notiks 29. maijā - kad atzīmes jau būs izliktas un 9. klasei būs beidzies viens no eksāmeniem.

Vēl tik jāpiebilst, ka sapulces sākumā, gaidot visus domniekus ierodamies, daži azartā sāka šķirot Mārtiņa Rozentāla tēva sagādātās izlietotās baterijas. Bateriju šķirošana notika ar tādu azartu un troksni, ka pat no blakus kabineta skrēja skatīties skolotāji, vai netiek jaukta skola! Piedāvājam šo azartu apskatīt arī bildēs!

 

SV109928.JPG   SV109929.JPG 

SV109930.JPG   SV109931.JPG

13.02.-17.02.

Šī nedēļa skolā pagāja krāsainā gaisotnē. Skolēnu dome realizēja savu ideju - organizēja Krāsainu, netradicionālās modes nedēļu. I. Lavina veidoja afišu, lai informētu skolēnus un skolotājus par krāsām ikdienas drēbēs, kā arī atbildēja par Valentīndienas pastu. 5. klases skolēni palīdzēja gan rotāt aktu zāli, gan diskotēkas laikā atradās pie mūzikas regulēšanas.

Veiskmīgi aizvadīts kārtējais pasākums! Jāgatavojas nākamajam!

30.01.-3.02.

Klasēs veiksmīgi novadītas sapulces un ir iegūtas vairākas vērtīgas idejas, kā labāk un interesantāk nosvinēt skolas 50. gadu jubileju.

Bet domes pārstāvji jau izlēmuši par palīdzību Netradicionālās modes nedēļas organizēšanā - kāds veidos afišu, kāds rūpēsies par Valentīndienas pastu, kāds meklēs mūziku mazaji diskotēkai. Sekojiet informācijai, jo Netradicionālās modes nedēļa notiks pavisam drīz - no 13. līdz 17. februārim. 

 

09.01.-13.01.

 

Sācies jauns gads un 2. semestris. Arī skolēnu dome 10.janvārī sapulcējās uz šī semestra pirmo sapulci, lai kopā pārrunātu 1. semestrī padarīto un izlemtu par jauniem darbiem. 

Kā pirmais lielais darbs - novadīt klasēs sapulci par skolas 50. gadu jubilejas svinēšanu, pasākumiem, aktivitātēm. Sapulces jānovada līdz 1. februārim pašiem domes skolēniem. Audzinātājus drīkst izmantot tikai kā sapulces protokolētājus un palīgus grūtā brīdī.

19.12.-23.12.

 

Šajā nedēļa skolēnu domes skolēni gatavojās semestra noslēgumam - Ziemassvētkiem.  Tika gaavoti ielūgumi skolēniem uz ziemassvētku pasākumu zālē, kurš notika 22.decembrī.

Šajā dienā domnieki bija ieradušies jau astoņos no rīta, lai sakārtotu un sagatavotu zāli lielajam pasākuma. Tika klāti arī galdi un sagatavota aparatūra. Visiem domes skolēniem bija vienots apgērbs - Rūķu cepures, kas viņus atšķīra pasākuma laikā no pārējiem skolēnim. Čaklie rūķi ne tikai palīdzēja gatavoties svētkiem, bet arī aktīvi iesaistījās rotaļās, palīdzēja tās vadīt, kā arī pateica paldies ciemiņiem - deju grupai "Rotaļa", kura priecēja mūs ar savām dejām!

 

12.12.-16.12.

Šonedēļ skolēnu dome ir iesaistījušies skolas un domes telpas rotāšanā. Paralēli gatavošanās svētkiem, skolēni iesaistījās ari SIA "Zaļā josta" radošajā konkursā "Mana orģinālā Ziemassvētku egle", pašu spēkiem izgatavojot Ziemassvētku eglīti no otreizējām izejvielām un nevajadzīgām mantām. Kopumā tapa 3 eglītes - no putuplasta, pudelēm un bērnu piena maisījuma trauciņiem.

 DSC00422.JPG    DSC00423.JPG   DSC00424.JPG

 

DSC00426.JPG  DSC00429.JPG

 DSC00428.JPG   DSC00431.JPG    DSC00435.JPG  

DSC00437.JPG  DSC00440.JPG   DSC00442.JPG

 

21.11. - 25.11.

 

Skolēnu dome uzsāka plānotās pārbaudes. Šonedēļ tika pārbaudītas klases, to tīrība un kārtība. Pārbaudes kritēriji tika izvirzīti domes sapulcē. Pārbaužu rezultāti tiks apkopoti un izlikti uz informācijas dēļa.

25. novembrī trīs skolēnu domes pārstāvji devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Rīgas Lastādijas internātskolu un Izglītības un Zinātnes ministriju.

 

Attels1.jpg   Attels5.jpg

Attels6.jpg   Attels7.jpg

Attels8.jpg

14.11. - 17.11.

Skolēnu domes skolēni iesaistījās Latvijas dzimšanas dienas svētku organizēšanā - rotāja skolas aktu zāli, kopā ar ansambli uzstājās svētku pasākumā.

7.11. - 11.11.

Šonedēļ notika gatavošanās Latvijas Valsts dzimšanas dienai. Skolēnu domes zēni iesaistījās skolas rotājumu izlikšanā. Meitenes gatavoja vecākiem ielūgumus uz 17. novembrī plānoto svētku pasākumu. Līdzīgi kā citur Latvijā, tika grieztas un locītas lentītes, kuras vēlāk piesprauda visi pedagogi un gandrīz visi skolēni.

DSC06054.jpg   DSC06056.jpg  DSC06057.jpg

31.10. - 4.11.

 

Šonedēļ skolēnu dome sanāca uz savu pirmo šī mācību gada sēdi. Šajā mācību gadā skolēnu domē vēlas darboties 5. un 6. klašu skolēni. Pirmajā sanāksmē skolēni tika iepazīstināti ar domes mērķi, uzdevumiem, plānotajiem darbiem un pasākumiem visa mācību gada garumā.

Sanāksmes noslēgumā jaunie domes dalībnieki tika iepazīstināti ar domes telpu, kurā turpmāk notiks visi pasākumi, tai skaitā arī domes sanāksmes.